SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fruktbestick 7596494
*
nr 759 6494
Fruktbestick
33 del, keramik
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2012
kl 18:56:05
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fruktbestick keramik silver ädelmetall
-
3220 Fruktbestick
kniv och gaffel, förgyllt silver med handtag i aga..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:37
*
Fruktbestick
nr 759 6494
Fruktbestick
33 del, keramik
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2012 |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fruktbestick keramik silver ädelmetall
-
3220 Fruktbestick
kniv och gaffel, förgyllt silver med handtag i aga..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:37